Druck

PV624 Portatif Hibrit Basınç Kontrolörü

  • PV624
  • 8-10 Hafta

Druck'ın PV624 modeli, manuel basınç üretiminin avantajlarını tam otomatik basınç üretimi ve kontrolü ile birleştiren taşınabilir bir hibrit basınç kontrol baz istasyonudur. Druck'ın en son öncü teknolojisi, basıncı istenen ayar noktasına kadar otomatik olarak kontrol etmek için yerleşik bir kontrolöre sahiptir. Bu benzersiz ürün, verimlilikten ödün vermeden büyük hacimlerde inanılmaz basınç üretim hızı sunar. PV624 Hibrit basınç kontrolörü, basınç ayar noktalarına hem ulaşmak hem de bunları doğru bir şekilde korumak için sağlam, kolay ve hızlı bir yöntem sunar, hibrit basınç kontrolü ayrıca büyük test hacimlerini ve uzun pil ömrünü destekler. Sağlam tasarımı ve aletsiz basınç bağlantısı ile PV624, sahada basınç testi ve kalibrasyon yapmak için idealdir.

KDV Hariç Tutar5.939,00
KDV Dahil Net Fiyat7.126,80

Druck PV624 modeli, manuel basınç üretiminin avantajlarını tam otomatik basınç üretimi ve kontrolü ile birleştiren taşınabilir bir hibrit basınç kontrol baz istasyonudur. PV624 Druck öncü teknolojisi sayesinde basıncı istenen ayar noktasına kadar otomatik olarak kontrol etmek için yerleşik bir kontrolöre sahiptir. Bu benzersiz ürün verimlilikten ödün vermeden büyük hacimlerde inanılmaz basınç üretim hızı sunar. PV624 hibrit basınç kontrolörü; basınç ayar noktalarına hem ulaşmak hem de bunları doğru bir şekilde korumak için sağlam, kolay ve hızlı bir yöntem sunar. Hibrit basınç kontrolü ayrıca büyük test hacimlerini ve uzun pil ömrünü destekler. Sağlam tasarımı ve aletsiz basınç bağlantısı ile PV624, sahada basınç testi ve kalibrasyon yapmak için idealdir.

Özellikler:
- Opsiyonel Genii PM620/PM620T basınç modülü ailesinden saha içi basınç aralığı seçimi.
- Hassas ve kesin olarak ölçüm sağlamak için dahili barometre.
- 0,9 barg (-13 psig) ila 20 barg (300 psig) arasında hibrit basınç üretimi ve kontrolü.
- Manuel basınç üretimi, otomatik basınç üretimi veya büyük test hacmi kapasitesine sahip basınç tahliyesi için      otomatik seçim. 
- Ayar noktasını doğru bir şekilde korumak için tam otomatik basınç üretimi ve kontrolü.
- Hızlı takılan basınç adaptörleri ile sahadaki sızıntıları en aza indirme.
- DPI620G elektrikli kalibratöre fiziksel veya *Bluetooth® kablosuz bağlantı.
- Sahada şarj edilebilir pil değişimi.
- Prosedürleri ve kalibrasyon verilerini saklamak için otonom kalibrasyon sihirbazı.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
  • Pv624 Datasheet PV624 Datasheet

    İndir

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.