Hakkımızda

Enotek; 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, “Proses Ölçüm ve Kontrol Sistemleri, Çevre Kirliliği Analiz ve İzleme Sistemleri, Gıda Kontrol ve Hijyen İzleme Sistemleri, Tarımsal Analiz Sistemleri, Anahtar Teslim Laboratuvarlar ve Genel Laboratuvar Ekipmanları” konularında hizmet vermektedir. Her biri kendi konularında uzman ve dünya çapında kalitesi onaylanmış birçok yabancı firma ile uzun yıllardır sadık bir ilişki içindedir. Enotek’in başarısındaki en önemli etkenler, teknolojik ve personel altyapısı, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleridir.

Enotek, benimsemiş olduğu kalite anlayışı gereği olarak sürekli yenilenme içindedir. Hizmet sektörünün gereklerini sonuna kadar yerine getirebilmek, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılayarak, en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilmek için Türkak onaylı TCS kuruluşundan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini kurmuş,TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olarak çalışmalarına bu kapsamda devam etmektedir.

Enotek Mühendislik olarak Proses ve Su & Atıksu olarak iki gruptan oluşmaktadır.

Proses grubunda başlıca GE Ölçüm ve Kontrol Sistemleri’nin Türkiye temsilciğini yapmaktadır. Ürün portföyünde debimetreler, nem ve gaz analizörleri (Sensing-Panametrics), basınç sensörleri ve kalibratörleri (Druck), vibrasyon cihazları (Bently Nevada) bulunmaktadır.

Su & Atıksu grubunda ise su atıksu ölçüm cihazları bulunmaktadır. Başlıca, Merck marka spektrofotometreler, fotometreler, hazır test kitleri, ayrıca online izleme cihazları, ph & iletkenlik & çözünmüş oksijen ölçüm cihazları bulunmaktadır.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.