Kargo Seçenekleri

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda bulunması durumunda, ödemenin tamamlanmasını takiben 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketlerimizden birine teslim edilir ve tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, size konuyla ilgili bilgilendirme yapılır ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih bildirilir.

Enotekbasinc.com bir on-line alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Bu nedenle nadiren de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, ürünlerin teslim süresi yaklaşık 8-10 haftadır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe ve/veya ambalajında herhangi bir zarar tespit etmeniz durumunda, kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde 02122881258 ve 02122168511 numaralı telefondan sipariş izleme sorumlusu ile iletişime geçebilir veya sipariş bilgilerinizi de ekleyerek info@enotek.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.